کد خبر: 6792

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۸:۵۴

رئیس فراکسیون قرآن و عترت: بررسی گزارش عملکرد شورای‌ توسعه فرهنگ قرآنی استان‌ها در فراکسیون

حجت‌الاسلام والمسلمین نصراله پژمان‌فر، رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستور کارهای این فراکسیون گفت: به دنبال هماهنگی به منظور برگزاری جلسه هیأت رئیسه فراکسیون برای هماهنگی برنامه‌های پیش رو هستیم. وی با بیان اینکه در بحث آموزش فراگیر قرآن در مدارس کشور در گذشته جلساتی داشته‌ایم، یادآور شد: […]

حجت‌الاسلام والمسلمین نصراله پژمان‌فر، رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستور کارهای این فراکسیون گفت: به دنبال هماهنگی به منظور برگزاری جلسه هیأت رئیسه فراکسیون برای هماهنگی برنامه‌های پیش رو هستیم.

وی با بیان اینکه در بحث آموزش فراگیر قرآن در مدارس کشور در گذشته جلساتی داشته‌ایم، یادآور شد: پیرو همان جلسات، بنده دو بار به صورت تلفنی با وزیر آموزش‌وپرورش صحبت کردم و پیگیر موضوع هستیم.

پژمان‌فر همچنین یادآور شد: در موضوع تدبر در قرآن در سطح آموزش عالی کشور نیز با وزیر علوم هماهنگی‌هایی صورت گرفته است.

رئیس فراکسیون قرآن در پایان تصریح کرد: مکاتباتی با استان‌های کشور داشته‌ایم که گزارشی عملکردی از تشکیل و فعالیت شورا‌های توسعه فرهنگ قرآنی ارائه کنند که تعدادی از استان‌ها گزارش‌های خود را ارسال کرده‌اند و منتظر دریافت گزارش سایر استان‌ها هستیم.

ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.

____________________________________________________________________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در سروش___________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در بله___________________________صفحه اختصاصی آپارات__________________________صفحه اینستاگرام______________________
مهر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰