کد خبر: 6684

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۸:۰۲

پژمانفر: خدمات خوبی برای حجاج کشورمان فراهم شده است

نصراله پژمان‌فر با اشاره به اینکه باید گزارشی از کیفیت خدمات ارائه شده به حجاج به مجلس شورای اسلامی ارائه کند، اظهار کرد: حجاج نسبت به کیفیت غذا رضایت خوبی دارند. براساس آنچه من نیز مشاهده کردم، غذای حجاج کیفیت مناسبی دارد. در زمینه اسکان هم شرایط خوبی برقرار شده است. وی ادامه داد: در […]

  • نصراله پژمان‌فر با اشاره به اینکه باید گزارشی از کیفیت خدمات ارائه شده به حجاج به مجلس شورای اسلامی ارائه کند، اظهار کرد: حجاج نسبت به کیفیت غذا رضایت خوبی دارند. براساس آنچه من نیز مشاهده کردم، غذای حجاج کیفیت مناسبی دارد. در زمینه اسکان هم شرایط خوبی برقرار شده است.
    وی ادامه داد: در زمینه حمل و نقل باید اقدامات بیشتری انجام شود. با ورود همه حجاج به مکه، به تعداد بیشتری اتوبوس برای حمل و نقل درون شهری نیاز است تا برای عزیمت زائران به مسجدالحرام تسهیلات بیشتری فراهم شود.
    نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: اینکه مجموعه مسئولان حج کشورمان در شرایطی که روابط سیاسی میان ایران و عربستان برقرار نیست، توانسته‌اند در زمینه حج روابط را ادامه داده و امور حج را به پیش ببرند، اقدام بسیار خوب و ارزشمندی است. ارزیابی من این است که در مجموع خدمات خوبی برای حجاج کشورمان فراهم شده و اقدامات خوبی برای رفاه آنها در حال انجام است.

دیدگاه بسته شده است.

____________________________________________________________________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در سروش___________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در بله___________________________صفحه اختصاصی آپارات__________________________صفحه اینستاگرام______________________
شهریور ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰
۳۱