کد خبر: 6677

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۸:۰۴

نیاز به حضور حاکمیت برای تامین بسته نیازمندی دانش آموزان

نصرالله پژمان فر نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج، پیرامون کوتاهی دستگاه‎های مختلف فرهنگی در امر اوقات فراغت دانش آموزان عنوان کرد: امروز متاسفانه دستگاه‎های فرهنگی و تاثیر گذار در عرصه فرهنگ به شدت نسبت به موضوع اوقات فراغت دانش آموزان غافل بودند. وی بیان کرد: […]

نصرالله پژمان فر نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج، پیرامون کوتاهی دستگاه‎های مختلف فرهنگی در امر اوقات فراغت دانش آموزان عنوان کرد: امروز متاسفانه دستگاه‎های فرهنگی و تاثیر گذار در عرصه فرهنگ به شدت نسبت به موضوع اوقات فراغت دانش آموزان غافل بودند.

وی بیان کرد: متاسفانه دانش آموزان به حال خود رها شده تا براساس تدبیر والدین بتوانند مشکلات خود را حل کنند، در صورتی که والدین به تنهایی نمی‎توانند تمام بسته نیازمندی دانش آموز را تامین کرده و نیاز به حضور حاکمیت در این موضوع است.

پژمان فر تصریح کرد: در زمینه اوقات فراغت دانش آموزان نیاز به برنامه ریزی مدون هست که صدا و سیما در این زمینه نقش مهمی برای برنامه ریزی در مورد نیازمندی‎های معرفتی، پرورشی و مهارتی مورد نیاز دانش آموزان دارد.

وی در پایان گفت: آموزش و پرورش و همه دستگاه‎های فرهنگی بایستی برنامه مشخصی برای اوقات فراغت دانش آموزان داشته تا دانش آموزان بتوانند برای اداره امور کشور در آینده پرورش یابند.

دیدگاه بسته شده است.

____________________________________________________________________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در سروش___________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در بله___________________________صفحه اختصاصی آپارات__________________________صفحه اینستاگرام______________________
شهریور ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰
۳۱