کد خبر: 6627

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۵

پژمانفر در تذکر شفاهی: قوه قضاییه با متخلفان قانون تسهیل ازدواج برخورد کند

حجت‌الاسلام نصراله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک دهه کرامت، با استناد به ماده ۲۳۶ قانون اساسی اظهار داشت: ما تاکنون چند مورد از قوانین مشخص را از طریق رئیس مجلس به دستگاه قضایی ارسال کردیم اما تاکنون اقدامی انجام نشده است. وی افزود: یکی از این قوانین، قانون تسهیل ازدواج […]

حجت‌الاسلام نصراله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک دهه کرامت، با استناد به ماده ۲۳۶ قانون اساسی اظهار داشت: ما تاکنون چند مورد از قوانین مشخص را از طریق رئیس مجلس به دستگاه قضایی ارسال کردیم اما تاکنون اقدامی انجام نشده است.

وی افزود: یکی از این قوانین، قانون تسهیل ازدواج و امر به معروف و نهی از منکر است که به مجلس ارائه شد.

نماینده مردم مشهد در مجلس ادامه داد: متأسفانه شاهدیم که تعلل‌ها و قصور دستگاه اجرایی در راستای عدم اجرای قانون تسهیل امر ازدواج برخوردی نشده است.

پژمانفر بر همین اساس اضافه کرد: دستگاه‌های قضایی در مقابل این آیین‌نامه تکلیفی مشخص کرده‌اند که کدام دستگاه چه وظیفه‌ای دارد بنابراین با متخلفان این امر باید برخورد جدی صورت گیرد.

وی در خاتمه گفت: باید پاسخ داده شود که در این زمینه چه اتفاقی افتاده است و با خاطیان برخورد جدی شود.

به گزارش فارس، مسعود پزشکیان که بخشی از ریاست علنی امروز مجلس را بر عهده داشت در پاسخ به تذکر پژمانفر گفت: ما این مسأله را از طریق قوه قضاییه پیگیری می‌کنیم تا با متخلفان برخورد شود.

دیدگاه بسته شده است.

____________________________________________________________________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در سروش___________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در بله___________________________صفحه اختصاصی آپارات__________________________صفحه اینستاگرام______________________
مهر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰