کد خبر: 6515

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۰

حجت الاسلام ژمانفر در صحن علنی مجلس: هیچ قرارداد استعماری را امضا نمی‌کنیم

حجت‌الاسلام نصراله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۳۰‌خرداد) قوه مقنّنه، طی تذکری شفاهی،‌ گفت: دکتر علی شریعتی جمله‌ای دارد مبنی بر اینکه روحانیت هیچ وقت قرارداد استعماری را امضاء نمی‌کند. ما هم این جمله را مدنظر داریم و هیچ‌گاه چنین قراردادهایی را امضا نخواهیم کرد. […]

حجت‌الاسلام نصراله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۳۰‌خرداد) قوه مقنّنه، طی تذکری شفاهی،‌ گفت: دکتر علی شریعتی جمله‌ای دارد مبنی بر اینکه روحانیت هیچ وقت قرارداد استعماری را امضاء نمی‌کند. ما هم این جمله را مدنظر داریم و هیچ‌گاه چنین قراردادهایی را امضا نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: درباره موضوع FATF نقطه نظرات متعددی از ناحیه شخصیت‌های مختلف بیان می‌شود اما با این وجود افرادی هستند که حتی اجازه اظهار نظرکردن درباره این موضوع را به دیگران نمی‌دهند.

نمانیده مردم مشهد و کلات در مجلس افزود: این افراد به جای آنکه درباره این موضوع استدلال کنند و ادله بیاورند، موضوعات دیگری را مطرح می‌کنند که ربطی به این موضوع ندارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: متأسفانه امروز در روزنامه‌ها مثل دوران برجام لیستی درست کردند و می‌گویند نماینده‌هایی که سواد اظهارنظر درباره FATF را دارند یا ندارند چه کسانی هستند که این کار درست نیست.

دیدگاه بسته شده است.

____________________________________________________________________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در سروش___________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در بله___________________________صفحه اختصاصی آپارات__________________________صفحه اینستاگرام______________________
شهریور ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰
۳۱