کد خبر: 6469

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۱

با تلاش حجت الاسلام پژمانفر صورت گرفت؛ مسکوت ماندن لایحه FATF در مجلس به مدت دو ماه

مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه ۲۰ خرداد ماه ۹۷ در شرایطی کار خود را آغاز کرد که مهم‌ترین برنامه‌های هفته جاری خود را در دستور کار داشت، بررسی دو لایحه جنجالی روزهای اخیر یعنی الحاق به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم و الحاق به کنوانسیون پالرمو. همزمان با قرار گرفتن این لایحه در دستور […]

مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه ۲۰ خرداد ماه ۹۷ در شرایطی کار خود را آغاز کرد که مهم‌ترین برنامه‌های هفته جاری خود را در دستور کار داشت، بررسی دو لایحه جنجالی روزهای اخیر یعنی الحاق به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم و الحاق به کنوانسیون پالرمو.

همزمان با قرار گرفتن این لایحه در دستور کار مجلس عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه در صحن علنی مجلس حضور یافت.

در ادامه حجت الاسلام پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات به همراه تعدادی از نمایندگان، ۱۱ طومار را که مردم شهرستان ها در اعتراض به این لایحه امضا کرده بودند در کف مجلس و جایگاه هیات رئیسه و روی مانیتور پهن کرده و به نمایش گذاشتند.

همچنین بنرهای هم در اعتراض به FATF مقابل جایگاه هیات رئیسه مجلس نصب شد.

در نهایت با تلاش های متعدد حجت الاسلام پژمانفر و تعدادی از دیگر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در نشست علنی لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با مسکوت ماندن این لایحه به مدت دو ماه موافقت شد.

دیدگاه بسته شده است.

____________________________________________________________________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در سروش___________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در بله___________________________صفحه اختصاصی آپارات__________________________صفحه اینستاگرام______________________
مهر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰