کد خبر: 6401

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۲

حجت‌الاسلام پژمان‌فر خبر داد پشت پرده انتقال پساب تصفیه شده مشهد به سنگان خواف

حجت‌الاسلام نصراله پژمان‌فر در اینستاگرام خود از انتقال محرمانه پساب تصفیه شده مشهد به سنگان خواف خبر داد. وی در این مطلب با بیان اینکه مراحل پساب استاندارد در تصفیه خانه‌های مشهد به طور کامل اجرا نشده، اظهار کرد: با وضعیت فعلی دشت مشهد، پساب یک فرصت است. نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس […]

حجت‌الاسلام نصراله پژمان‌فر در اینستاگرام خود از انتقال محرمانه پساب تصفیه شده مشهد به سنگان خواف خبر داد.

وی در این مطلب با بیان اینکه مراحل پساب استاندارد در تصفیه خانه‌های مشهد به طور کامل اجرا نشده، اظهار کرد: با وضعیت فعلی دشت مشهد، پساب یک فرصت است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در ادامه این پست با بیان اینکه برخی می‌خواستند به صورت محرمانه پساب مشهد را برای فولاد سنگان به خواف منتقل کنند، از پیگیری این موضوع از وزارت نیرو خبر داد.

وی در ادامه پست خود نوشته است: بلافاصله پس از اطلاع این موضوع، از وزیر نیرو در صحن علنی مجلس طرح سوال کردم و تعهد گرفتم که باید پساب مشهد در مشهد بماند و برداشت از سفره‌های زیرزمینی به حداقل برسد.

دیدگاه بسته شده است.

____________________________________________________________________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در سروش___________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در بله___________________________صفحه اختصاصی آپارات__________________________صفحه اینستاگرام______________________
مهر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰