کد خبر: 6131

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۷

نماینده مردم مشهد و کلات: “خارج از دید” اثر ارزشمندی به شمار می‌رود

حجت الاسلام پژمانفر درباره مستند «خارج از دید» گفت: این مستند کار بسیار ارزشمندی است و تصور می‌کنم در حوزه مستند هر چه کار بیشتری تولید کنیم، ارزش خواهد داشت. وی ادامه داد: با توجه به زوایای پنهانی که در بسیاری از مسائل وجود دارد و می‌تواند گاهی ذهنیت مردم را دچار ابهاماتی کند؛ ساخت […]

حجت الاسلام پژمانفر درباره مستند «خارج از دید» گفت: این مستند کار بسیار ارزشمندی است و تصور می‌کنم در حوزه مستند هر چه کار بیشتری تولید کنیم، ارزش خواهد داشت.

وی ادامه داد: با توجه به زوایای پنهانی که در بسیاری از مسائل وجود دارد و می‌تواند گاهی ذهنیت مردم را دچار ابهاماتی کند؛ ساخت اینگونه مستندها بسیار موثر است و نقش کمی در برطرف شدن این ابهامات دارد.

حجت الاسلام پژمانفر تصریح کرد: متاسفانه غفلت هایی که مسئولین فرهنگی و سیاسی نسبت به اگاهی بخشی به لایه‌های مختلف مردم نسبت به مسائل فرهنگی داشتند؛ امروز فضای غبارآلودی در ذهن مردم شکل گرفته و مردم حتما باید به پاسخ درستی درباره ابهامات خود دست پیدا کنند.

وی در همین زمینه بیان کرد: راه حل رفع ابهامات مردم ساخت برنامه هایی مانند «خارج از دید» است که بتواند پشت صحنه‌هایی مسائل و اتفاقات را برای مردم روشن کند.

انتهای پیام

دیدگاه بسته شده است.

____________________________________________________________________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در سروش___________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در بله___________________________صفحه اختصاصی آپارات__________________________صفحه اینستاگرام______________________
مهر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰