کد خبر: 2867

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۸

تذکر کتبی حجت الاسلام پژمان فر بخاطر نمایش تئاتر “زندگی شیشه ای”

نماینده مردم شریف مشهد و کلات در تذکری کتبی به وزیر ارشاد خاطر نشان کرد: نظارت مستمر و کامل بر اجرای نمایش های تئاتر در حیطه وظائف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که باید با تائید وزارت متبوع مجوز نمایش دریافت نمایند. در متن تذکر آمده است: متاسفانه در حوزه نظارت بر اجرای […]

نصرالله پژمان فر

نماینده مردم شریف مشهد و کلات در تذکری کتبی به وزیر ارشاد خاطر نشان کرد: نظارت مستمر و کامل بر اجرای نمایش های تئاتر در حیطه وظائف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که باید با تائید وزارت متبوع مجوز نمایش دریافت نمایند.

در متن تذکر آمده است: متاسفانه در حوزه نظارت بر اجرای تئاتر موارد متعددی خلاف شرع در نوع بازی و الفاظ بکار برده شده توسط مجریان صورت می گیرد که هیچ گونه نظارت و تائیدی در این ارتباط توسط وزارت متبوع بر آنها صورت نمی گیرد.

پس از این تذکر مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد در نامه ای به حجت الاسلام پژمان فر لغو مجوز نمایش “زندگی شیشه ای” را به اطلاع ایشان رساند.

تصاویر مکاتبات مذکور در انتهای متن آمده است.

005

001 002

003 004

 

دیدگاه بسته شده است.

____________________________________________________________________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در سروش___________________________کانال حجت الاسلام پژمان فر در بله___________________________صفحه اختصاصی آپارات__________________________صفحه اینستاگرام______________________
شهریور ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰
۳۱