Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/mserveri/public_html/pejmanfar/wp-content/plugins/telegram-for-wp/inc/Notifcaster.class.php on line 318

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home2/mserveri/public_html/pejmanfar/wp-content/plugins/seo-wordpress/seo-rewritetitle-class.php on line 17
نماینده مجلس: تمدید تعلیق ایران از لیست سیاه کارگروه ویژه اقدام مالی بازی غرب با برخی مقامات ایرانی است | حجت الاسلام پژمان فر
شناسه خبر: ۷۱۹۱
بازدید: ۱۵۲
تاریخ انتشار: دوشنبه - ۱۳ اسفند ۱۳۹۷

نماینده مجلس: تمدید تعلیق ایران از لیست سیاه کارگروه ویژه اقدام مالی بازی غرب با برخی مقامات ایرانی است

حجت الاسلام نصراله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس در واکنش به تمدید تعلیق ایران از لیست سیاه گروه ویژه اقدام مالی به مدت ۴ ماه دیگر، اظهار داشت: این بازی است که غربی ها انجام می دهند که حتی کودکان آن را متوجه می شوند و اگر کسی این موضوع را متوجه نشود نمی توان پنداشت که متوجه رفتار غربی ها نشده بلکه دچار تجاهل شده است.

وی با بیان اینکه غربی ها با این رفتار پاس گل هایی به برخی افراد در داخل می دهند، افزود: تعجبم از غربی ها نیست بلکه از کسانی که در داخل تا این اندازه واداده رفتار می کنند، تعجب می کنم. وادادگی تا کجا؟ این افراد به چه چیز این تابوت که بوی تعفن مرده اش در فضا پیچیده دل خوش کرده اند؟!

پژمان فر در بخش دیگری از سخنانش در واکنش به سخنان اخیر ظریف که در مصاحبه ای با روزنامه سوئیسی گفته بود سال گذشته با وجود ۴۰ سال سومدیریت رشد ۸ درصدی داشتیم اما اکنون به دلیل تحریم ها در سراشیبی قرار گرفته ایم، گفت: بهتر است آقایان اجازه دهند مردم یک کمپین تشکیل دهند و به جای آنها به این سوالات پاسخ دهند چراکه آنها تحلیل های غیرقابل قبولی که مسئولان مطرح می کنند را به هیچ عنوان قبول ندارند.

وی تاکید کرد: حضور پرشور مردم در روز ۲۲ بهمن ضمن اینکه مهر تائیدی بر نظام جمهوری اسلامی بود پیامی روشن در اعترض به ضعف های موجود در عملکرد دولت و شرایط بد اقتصادی تلقی می شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در پایان خاطرنشان کرد: بنابراین اگر مسئولان اجازه دهند مردم به جای آنها حرف بزنند مطمئنا مردم حرف های خوبی برای پاسخ دارند.