Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/mserveri/public_html/pejmanfar/wp-content/plugins/telegram-for-wp/inc/Notifcaster.class.php on line 318

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home2/mserveri/public_html/pejmanfar/wp-content/plugins/seo-wordpress/seo-rewritetitle-class.php on line 17
عضو کمیسیون فرهنگی از برگزاری نشست مشترکی از موافقان و مخالفان لایحه CFT در مجلس خبر داد | حجت الاسلام پژمان فر
شناسه خبر: ۶۵۰۱
بازدید: ۱۴۲
تاریخ انتشار: یکشنبه - ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

عضو کمیسیون فرهنگی از برگزاری نشست مشترکی از موافقان و مخالفان لایحه CFT در مجلس خبر داد

نصراله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد از برگزاری نشستی مشترک برای بررسی لایحه کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم در مجلس خبر داد و گفت: قرار است هفته آینده جلسه مشترکی با حضور موافقان و مخالفان به صورت مناظره‌ای برای بررسی این لایحه برگزار شود.

بیشتر بخوانید: لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم ۲ ماه مسکوت ماند

وی با بیان اینکه احتمالا این جلسه روز دوشنبه یا سه‌شنبه برگزار می‌شود، افزود: از همه نمایندگان مجلس برای حضور در این مناظره دعوت شده است تا کسانی که موافق و مخالف این لایحه هستند به صورت مناظره ای به بیان نظرات خود بپردازند.

نماینده مردم مشهد تصریح کرد: همچنین از کارشناسان مربوطه دعوت خواهد شد تا آنها هم در جهت روشنگری موضوع و برای آگاهی نمایندگان مجلس در این نشست حضور یابند.

پژمان‌فر اظهار کرد: قطعا نتیجه این مناظره در رای نهایی نمایندگان نسبت به لایحه کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم تاثیر خواهد داشت.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: نباید در رای نمایندگان رویکرد سیاسی وجود داشته باشد، لذا ضروری است که بررسی کنند آیا این لایحه به نفع کشور است یا خیر و همچنین باید ایرادات این لایحه را برطرف کنند.