شناسه خبر: ۷۲۹۱
بازدید: ۸۲۳
تاریخ انتشار: سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

رئیس فراکسیون قرآن و عترت: مردم باید بدون ترس با آگاهی و آموزش تمام مسئولان را امر به معروف کنند

شامگاه روز ۲۹ اردیبهشت ماه حجت الاسلام و المسلمین پژمان فر نماینده مجلس و رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی با حضور در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از غرفه ستاد امر به معروف و نهی از منکر بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید، حجت الاسلام پژمانفر درباره برگزاری نشست‌های روزانه آزاداندیشی در غرفه ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: مهمترین اصل بعد از تصویب قانون آمران به معروف، آموزش و آگاهی مردم درباره نحوه مطالبه و نقد مسئولان است.

رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس با اشاره به ترس نهادینه شده در بین کارمندان و مردم نسبت به امر به معروف مسئولین خطاکار، افزود: باید قوانین تصویب شده در مجلس شورای اسلامی را به گوش مردم برسانید تا بتوانند از تمامی مسئولین به طور کاملا شفاف در چارچوب عدم وجود تهمت، افترا و بی اخلاقی انتقاد کنند و نظرات خود را به گوش مدیران برسانند.

حجت الاسلام پژمانفر در ادامه اظهار کرد: از مسئولین ستاد به خاطر رویکرد جدید «امر به معروف مسئولان» تشکر می‌کنم. رویکرد جدید ستاد امر به معروف کاری سخت، اما گرانقدر است و باید با آگاهی و آموزش تمام مسئولان امر به معروف شوند تا فضایی پر از شادابی و پاکی جامعه را فرا گیرد.

غرفه ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با برگزاری روزانه‌ی نشست‌های مناظره و آزاداندیشی با موضوع «بستر‌ها و موانع امر به معروف مسئولان از سوی مردم» و نیز برگزاری برنامه‌های ترویجی برای گروه سنی ۳ تا ۷ سال با محوریت موضوع «مسئولیت پذیری اجتماعی»، پذیرای خیل عظیمی از بازدیدکنندگان امسال نمایشگاه قرآن کریم است.