شناسه خبر: ۸۳۸
بازدید: ۶۹۲
تاریخ انتشار: جمعه - ۱۶ اسفند ۱۳۹۲

جزئیات دیدار رهبر سلفیون ایرانی با نماینده روحانی

13910514000548_PhotoA

حجت الاسلام پژمانفر از وجود ۲ معاون وزیر و ۶ سفیر ایران در خارج از کشور، از معرفین سلفیون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پرستوها، نماینده مردم مشهد و کلات در مسجد صاحب‌الزمان (عج) در مشهد مقدس با بیان اینکه ۳۵ سال تمامی تهدیدات علیه نظام را تبدیل به فرصت کرده‌ایم گفت: انقلاب اسلامی دائماً در مقابل شیطنت‌ها، تهدیدات و فتنه‌ها قرارگرفته و همه‌ی آن‌ها را برای استحکام درونی خود استفاده کرده است.
وی افزود: همراهی مردم با رمز موفقیت انقلاب یعنی ولایت‌فقیه، توانسته انقلاب را به تمامی جهانیان و منطقه خاورمیانه صادر کند.

نماینده مردم مشهد و کلات با اشاره به اینکه بعضی‌ها در سال ۸۸ بر مماشات رهبری با فتنه گران بسیار آشفته شده و خواستار برخورد قاطع رهبری با فتنه گران و مردم معترض در خیابان‌ها بودند خاطرنشان کرد: رهبری با صبر خود اکثر مردم معترض در روزهای اولیه انتخابات را به سمت حرکت انقلاب کشاندند و نتیجه آن واقعه بزرگ ۹دی بود.

توافق ژنو یک قرارداد ترکمانچای تمام‌عیار است

پژمانفر با بیان اینکه امروز برای مردم توهم ارتباط با جریان استکبار و حل شدن تمامی مسائل با مذاکرات را ایجاد کرده‌اند افزود: با دشمن ۳۵ ساله نمی‌شود توافق برد- برد کرد و بنا بر فرموده رهبری در زیر دستکش مخملی آن‌ها دستی آهنی وجود دارد.

به گفته پژمانفر، توافق ژنو یک قرارداد ترکمانچای تمام‌عیار است و فقط در توافق ژنو زمین به گروه ۱+۵ نداده‌ایم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: مسیر انقلاب اسلامی در این ۳۵ سال به توقف و بن بست نرسیده است ولی بعضی افراد در کشور می‌خواهند با مذاکرات و توافق‌های پوک خود، مسیر انقلاب را به یک بن بست برسانند.

پژمانفر با اشاره به اینکه تحریم‌های آمریکا و کشورهای غربی فقط در خصوص برنامه هسته‌ای ایران نیست خاطرنشان کرد: کشورهای مستکبر جهانی به خاطر برنامه هسته‌ای، فعالیت‌های موشکی و نظامی ایران، حقوق بشر و دفاع از تروریسم ما را تحریم کرده‌اند.

وی اذعان کرد: دشمنی کشورهای غربی و شرقی با توافق‌های ژنو حل نمی‌شود، زیرا انقلاب اسلامی توانسته است معادلات جهان را به هم بزند و دنیا را از دو قطبی بودن دربیاورد.

نماینده مردم مشهد و کلات با بیان اینکه ایران را به خاطر دفاعش از حزب‌الله لبنان و حکومت سوریه، متهم به حمایت از تروریسم می‌کنند افزود: کشورهای غربی می‌دانند حضور موثر ایران در سوریه، باعث مقاومت مردم و دولت سوریه در مقابل جریانات سلفی گری شده است.

دولت تمامی صنایع خودکفایی را تعطیل کرده است

پژمانفر تصریح کرد: دولت یازدهم چندین ماه است که تمامی صنایع خودکفایی کشور را تعطیل کرده است و می‌خواهد شرایط کشور و انقلاب را به بن بست بکشاند تا حمایت مردم از مذاکرات را به دست بیاورد.

جزئیات دیدار رهبر سلفیون ایرانی با نماینده روحانی

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جریانات سلفی گری باقدرت و حمایت کشور عربستان در داخل ایران در حال رشد است گفت: رهبر سلفیون ایرانی فردی به نام مولوی عبدالحمید است که چندین دیدار با روحانی و یونسی دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقلیت‌های دینی داشته است.

وی تصریح کرد: سفر یونسی دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقلیت‌های دینی به سیستان و بلوچستان، مغایر اصول نظام بود و در این سفر با فرد نامبرده چندین بار دیدار کرده است.

پژمانفر اذعان کرد: مولوی عبدالحمید از یونسی خواستار دو معاون وزیر شده است که حال دو معاون وزیر نفت و صنایع و معدن از معرفین مولوی عبدالحمید هستند و دولت از اعضای معرفی‌شده توسط مولوی عبدالحمید را در ۶ کشور مهم جهان به عنوان سفیر معرفی کرده است.

اصلاح‌طلبان باعث تأخیر انتخاب استاندار خراسان رضوی شده‌اند

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه در روزهای آغازین دولت خواستار انتخاب استاندار خراسان رضوی شده‌ایم گفت: در ابتدا نظر مجمع نمایندگان استان بر ابقای استاندار فعلی بود، ولی گزینه‌های خوب دیگری هم معرفی شد که متأسفانه به جمع بندی نرسیده است.

پژمانفر خاطرنشان کرد: صریحاً در جلسه هیئت دولت گفته شده است که شورای شهر مشهد و نمایندگان استان خراسان رضوی همگی اصول‌گرا هستند و اگر استاندار اصولگرا انتخاب کنیم، استان خراسان رضوی از اداره دولت خارج می‌شود.

نماینده مردم مشهد و کلات بیان کرد: علت تأخیر انتخاب استاندار، فشار اصلاح‌طلبان بر دولت یازدهم است و می‌خواهند مسئولیت اجرایی را به سیاسی تبدیل کنند.

اوضاع فرهنگی دولت دهم خوب نبود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اوضاع فرهنگی و جشنواره فجر در دولت دهم خوب نبود و امسال کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با نظارت خود بر اجرا جشنواره فجر، توانست ۲ فیلمی که سیمرغ نیز برای آن در نظر گرفته بودند به دلیل مغایرت با ارزش‌های اسلامی و ایرانی از جشنواره خارج کند.

به گفته پژمانفر، تا هنگامی که نیروهای بسیجی و اسلامی وارد سینمای ایران نشوند، مشکل فرهنگی سینما حل نخواهد شد.